Przejdź do treści

Craft Woodwork

Cześć. Miło mi Cię powitać w pracowni CraftWoodwork.

Poznajmy się! Mam na imię Artur i pochodzę z południa Polski. W oparach przemysłu i kopalń dorastałem w jednej z dzielnic miasta Sosnowiec. To te słynne miasto, o którym mówi cała…większość osób.

Oprócz kopalń, smogu i specjalnych paszportów, żeby przekroczyć granice miasta, otaczałem się muzyką, naturą i wszystkim tym co wspomagało moją kreatywność. Sztuka jest nierozłącznym elementem procesu twórczego w pracowni Craft Woodwork. Staram się znajdować małe elementy, nie zawsze powiązane ze stolarką, które inspirują mnie przy projektowaniu.

Podróże pokazały mi jak bardzo można otworzyć głowę na nieznane – ludzi, kuchnię, smaki, a przede wszystkim na matkę naturę. Muzyka napędzą moje ciało do działania, a odpowiedni rytm nadaje mojej pracy efektywności.

Wiedzę i praktykę zdobywałem również poza krajem – w Azji oraz w Holandii. Studia na kierunku Architektury wnętrz nauczyły mnie myśleć nieszablonowo, a zdobyte doświadczenie zagraniczne sprawiło, że otworzyłem się na szersze horyzonty.

meble na wymiar poznań

Craft Woodwork to pracownia stolarska powstała w wyniku wielkiego wybuchu pasji. 

W tym miejscu chcę kreować proste, a zarazem nietuzinkowe meble. Uwielbiam pracować z litym drewnem i tworzyć produkty najwyższej jakości, korzystając z materiałów największej klasy i współpracując z lokalnymi rzemieślnikami.